Leiutaja poster

24.00 €

Sigmund Freud ütles, et kui inspiratsioon ei tule tema juurde, läheb ta sellele poolele teele vastu.

Hea mõte! Leiutaja plakat näitab Sulle kuhu minna, kui tahad sigmundfreudilikult inspiratsioonile vastu minna.

Sa ju tegelikult tead, et vinged ideed ning uued edulood ei sünni iseenesest?

Nende jaoks on teadlikult või alateadlikult vaja läbida mitu sammu. Panime need sammud Sinu jaoks neljale postrile – Vaatleja, Leiutaja, Uurija ja Elluviija.  

Leiutaja kohta oleks vanaema öelnud, et sellel lapsel pea ikka lõikab. Ta näeb kogu aeg võimalusi ning tal on sada lahendust. Või oli neid nüüd veel rohkem? Osad nendest tunduvad küll paremad ja teised kehvemad, aga see ei paista teda häirivat – ta muudkui pakub välja uusi ja uusi. Kui keegi hakkab kritiseerima, siis ta ütleb, et ole hea mees ja ära tüüta mind nende juttudega – see on Uurija teema. Enesekindel tüüp.

Leiutaja poster sisaldab rolli kirjeldust ning just neid küsimusi, millele oma ajurünnaku käigus selles konkreetses rollis olles vastama peate. Ikka selleks, et tuleks parimad ideed ja algaks uus edulugu.

Leiutaja aitab Sul leida suure hulga uusi ideid. Küsimused on suunatud sellele, et suunata Sind ideid otsima sealt, kust sa muidu ei otsiks.

Neli postrit kokku on vahva tervik, aga ka igaüks eraldi on väärtuslik meelespea. Sobib suurepäraselt nii enda kontori seinale kui ka ärikingiks. Seega vaata ka komplekti teisi postreid:

Kasuta seda nii:

  • Riputa see koosolekuruumi või oma töötoa seinale.
  • Kui ideed otsas, siis viska pilk peale ja ammuta inspiratsiooni.

Poster on A2 suuruses, ja sobib poes müüdavasse raami mõõtudega 500x700 mm ning kääride abiga saab panna sobima ka raami mõõtudega 400x600 mm :) Poster on pakendatud kaanega torusse, mis tagab selle rikkumatul kujul Sinuni jõudmise. Raam ei kuulu komplekti.

Lisa ostukorvi