Elluviija poster

24.00 €


Victor Hugo on öelnud: „Üks asi on tugevam kui kõik maailma sõjaväed kokku – idee, mille aeg on saabunud.”

See poster – Elluviija poster – aitab Sul neid ideid, mille aeg on saabunud, tõhusalt ellu viia.

Aga alustame algusest – kas oled vahel mõelnud, kuidas vinged ideed tekivad ning uued edulood sünnivad?

Teadlikult või alateadlikult läbid Sa selleks mitu sammu. Panime need sammud neljale postrile – Vaatleja, Leiutaja, Uurija ja Elluviija.

Elluviija on ilmselt Vaatleja onupoeg – ka talle meeldib kogu aeg endalt ja teistelt uurida, et miks me nii arvame nagu me arvame? Kas oleme enne idee elluviimisesse olulise aja ja raha investeerimist seda valideerinud s.t. uurinud nende arvamust ja käitumist, keda see probleem igapäevaselt mõjutab ning kes peaksid seda lahendust kasutama hakkama? Ideede elluviimise juures näeb alati võimalusi, kuidas neid väikselt skaalal testida ning seega läbikukkumise riski vähendada. Mõned Uurija poolt välja valitud ideed laseb ta seetõttu ka allavett.

Elluviija poster sisaldab rolli kirjeldust ning just neid küsimusi, millele oma ajurünnaku käigus selles konkreetses rollis olles vastama peate. Ikka selleks, et tuleks parimad ideed ja algaks uus edulugu.

Elluviija postril on Sinu jaoks kirjas juhised suurendamaks ellu viimise ja edu saavutamise tõenäosust.

Neli postrit kokku on vahva tervik, aga ka igaüks eraldi on väärtuslik meelespea. Sobib suurepäraselt nii enda kontori seinale kui ka ärikingiks. Seega vaata ka komplekti teisi postreid:
Kasuta seda nii:
  • Riputa see koosolekuruumi või oma töötoa seinale.
  • Kui ideed otsas, siis viska pilk peale ja ammuta inspiratsiooni.

Lisa ostukorvi