Uurija poster

24.00 €

„Suurim oht meie kõigi jaoks ei ole mitte see, et püüdleme liiga kõrgele ja ei saavuta eesmärke, vaid et püüdleme liiga madalale ja saavutame,” ütles Michelangelo.

Uurija rolli poster aitabki Sul vältida valede ideede valimist, vältida neid liiga madalale sihtivaid ideid. Aitab vinti juurde keerata.

Aga kas oled üldse vahel mõelnud kuidas vinged ideed tekivad ning uued edulood sünnivad?

Lambist? Njäkää.

Teadlikult või alateadlikult läbid Sa selleks mitu sammu. Panime need sammud neljale postrile – Vaatleja, Leiutaja, Uurija ja Elluviija.  
Uurija on pragmaatik – ta oskab iga idee potentsiaali näha. Ta ei hinda mitte toorideed, vaid mõtleb, mis sellest tulla võiks. Seejuures on temas kaks vastandlikku omadust – ta oskab arvestada piirangutega, mida reaalne maailm pakub, kuid ta usub ka siiralt piiride nihutamise vajalikkusesse. Seetõttu ta valib teostamiseks ideed, mis ei lase vanamoodi edasi „tiksuda”, vaid sunnivad pingutama. Ja see on imeline, mida meeskonnad siis on suutelised saavutama!

Uurija poster sisaldab rolli kirjeldust ning just neid küsimusi, millele oma ajurünnaku käigus selles konkreetses rollis olles vastama peate. Ikka selleks, et tuleks parimad ideed ja algaks uus edulugu.

Uurija aitab Sul leida, millised ideed on parimad ning südamerahuga need teised kõrvale jätta.

Neli postrit kokku on vahva tervik, aga ka igaüks eraldi on väärtuslik meelespea. Sobib suurepäraselt nii enda kontori seinale kui ka ärikingiks. Seega vaata ka komplekti teisi postreid:

Kasuta seda nii:
  • Riputa see koosolekuruumi või oma töötoa seinale.
  • Kui ideed otsas, siis viska pilk peale ja ammuta inspiratsiooni.

Poster on A2 suuruses, ja sobib poes müüdavasse raami mõõtudega 500x700 mm ning kääride abiga saab panna sobima ka raami mõõtudega 400x600 mm :) Poster on pakendatud kaanega torusse, mis tagab selle rikkumatul kujul Sinuni jõudmise. Raam ei kuulu komplekti.

Lisa ostukorvi