Vaatleja poster

24.00 €

Voltaire soovitas: „Hinda inimest tema küsimuste, mitte vastuste alusel.”

Vaatleja roll aitabki Sul õigeid küsimusi sõnastada. Sa ju tead, et vingete ideede leidmine algab probleemi defineerimisest? Ja et tegelikult tuleb eduloo käivitamiseks teadlikult või alateadlikult läbida neli sammu? Panime need sammud Sinu jaoks neljale postrile – Vaatleja, Leiutaja, Uurija ja Elluviija.  

Vaatleja jaoks ei ole hea põhjendus „nii on alati tehtud” – talle meeldib seniseid praktikaid kahtluse alla seada. Ta käib avatud silmadega ringi ja märkab probleeme ja võimalusi. Millise väljakutse me peaks valima? Mis seda probleemi põhjustab? Miks selle lahendamine peaks MEID erutama? Ja kõige selle juures küsib ta kogu aeg endalt ja teistelt, et miks me nii arvame nagu me arvame – kas oleme probleemi valideerinud s.t. rääkinud või jälginud neid, keda see probleem igapäevaselt mõjutab. Kui viimast ei ole tehtud, siis ta kangekaelselt nõuab, et seda tehtaks enne järgmise sammu juurde minemist.

Vaatleja poster sisaldab rolli kirjeldust ning just neid küsimusi, millele oma ajurünnaku käigus selles konkreetses rollis olles vastama peate. Ikka selleks, et tuleks parimad ideed ja algaks uus edulugu.

Vaatleja annab Sulle juhised, et saaksid paika, mis on täpne probleem, mida on vaja lahendada. Meie üle 15 aasta pikkune kogemus ütleb, et see etapp mõjutab ajurünnaku tulemuse kvaliteeti rohkem kui ükskõik milline teine etapp.

Neli postrit kokku on vahva tervik, aga ka igaüks eraldi on väärtuslik meelespea. Sobib suurepäraselt nii enda kontori seinale kui ka ärikingiks. Seega vaata ka komplekti teisi postreid:
Kasuta seda nii:
  • Riputa see koosolekuruumi või oma töötoa seinale.
  • Kui ideed otsas, siis viska pilk peale ja ammuta inspiratsiooni.

Poster on A2 suuruses, ja sobib poes müüdavasse raami mõõtudega 500x700 mm ning kääride abiga saab panna sobima ka raami mõõtudega 400x600 mm :) Poster on pakendatud kaanega torusse, mis tagab selle rikkumatul kujul Sinuni jõudmise. Raam ei kuulu komplekti.

Lisa ostukorvi